robota za kordonom

Робота за кордоном список актуальних вакансій

ПОПУЛЯРНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ЗНАЙДЕМО ДЛЯ ВАС НАЙКРАЩУ РОБОТУ

Для цього просто заповніть коротке резюме.

НАШІ ГАРЯЧІ ВАКАНСІЇ

 

ОСТАННЄ ОНОВЛЕННЯ 14/08/2017
МІСЦЕОБОВ'ЯЗКИУМОВИОПЛАТАВІК та СТАТЬДЕТАЛІ
robota polshcha
місто Слубіце
упаковщик ковбасних виробівРобота по 12 год в день позмінно (дві зміни), 6 днів на тиждень.
Житло 250 зл в міс.
10 зл./год.ж/чПотрібна пара і одна жінка на упаковку ковбасних виробів.
Беруть по воєводських візах.
robota polshcha
місто Сважендз(біля Познані)
сортувальник та поставщик автомобільних запчастинРобота 8 год. + надгодини, 6 днів в тиждень в 3 зміни. Виплата зарплати до 15-го числа кожного місяця на рахунок в банку. Надається безкоштовне житло.10 зл./год.не має значенняЛогістична компанія проводить набір фізичних працівників. Перед початком роботи кожен працівник повинен пройти навчальний курс на посаду оператора вилочного навантажувача. Курс триває 2 тижні. Даний курс оплачується роботодавцем. За період навчання працівники отримують оплату в сумі 200 зл. Після закінчення курсу на кандидатів очікує практичний екзамен. Після цього вихід на роботу. В обов'язки входить перевірка якості контейнерів, підготовка вантажу до вивантаження і завантаження.
robota polshcha
місто Zawiercie (біля Кракова)
упаковщик продуктів, сортування, зважування.Можливість праці по 8-12 годин. Роботодавець гарантує мінімум 240 годин / місяць Житло оплата комунальних послуг 200 злПерший місяць оплата 9 злотих/год Надалі 10 злотих нетто/годне має значенняВиробництво з виготовлення готових страв запрошує до праці жінок та чоловіків на упаковку та розфасовку готової їжі (пельмені, вареники, фрикадельки, піца, млинці, і т.п)
robota polshcha
місто Dziecmierowo(біля Познаню)
упаковщик картонної продукціїРобота в основному стояча. 10-12 робочих годин в зміну(можуть бути нічні зміни. Проживання надається безкоштовно.10 зл/годчоловікиПотрібні витривалі чоловіки на отримання продукції з виробничої лінії, контроль якості продукції та її упаковку.
robota polshcha
місто Rytel(поморське воєвудство)
упаковщик обоїв і виробів з паперу великого форматуРобота з понеділка по п'ятницю з 6:00 до 18:00, повний робочий день 240 год в місяць, 12 годин зміни. Проживання безкоштовне.12 зл/годне має значенняЗавод по виготовленню обоїв і виробів з паперу великого формату запрошує на роботу чоловіків віком 25-40 років.
robota polshcha
місто Katowice
упаковщик печиваРобота при температурі +18 градусів. На заводі видаються одноразові фартухи і шапочки. Робота по 12 год. 5 днів в тиждень. Робота в 2 зміни з 6:00 до 18:00, з 18:00 до 6:00. Житло надається оплата за комунальні послуги 150 зл.Перший місяць оплата 9 злотих/год Надалі 10 злотих нетто/годжінки або сімейні париЗавод по виготовленю печива запрошує на роботу жінок або сімейні пари на упаковку печива.
robota polshcha
місто Swinoujscie
упаковщик беконуРобота з понеділка по п'ятницю в 3 зміни з 6:45 до 15:00, з 15:00 до 23:15, з 20:00 до 4:15. Температура в залежності від цеху 0-10 градусів.Житло надається. Місячна оплата за проживання 200 зл.(знімається з заробітньої плати)10 зл/год + за хорошу працю кожного місяця надаються премії(200-400 зл.)не має значенняНабираються працівники на упаковку м'ясних делікатесів.
robota polshcha
місто Лодзь
упаковщикРобота в денні і нічні зміни по 12 год.( 1 тиждень денна зміна, другий - нічна), в суботи і неділі робота по 8 год. Житло безкоштовне, опплачуються тільки комунальні послуги раз в місяць - 200 зл.. Працівники живуть по 4 людей в кімнаті.Перший місяць оплата 9 злотих/год Надалі 10 злотих нетто/годж/чПотрібні жінки і чоловіки для реалізіції завдань по упаковці, перененсення продукції, упаковка машинок для бриття.
robota polshcha
місто Млава
монтер електронних компонентівРобота по 10-12 год. З понеділка по п'ятницю + робоча субота(8-10 год.). Робота в 3 зміни з 6:00 до 16:00, з 16:00 до 20:00, з 20:00 до 6:00. Житло надається безкоштовно. Комунальні послуги оплачуються роботодавцем, які вираховуються з зарплати.Перший місяць оплата 9 злотих/год Надалі 10 злотих нетто/годне має значенняПотрібні чоловіки до 48 років на завод для монтажу електрокомпонентів та укладки матеріалів на лінію.
robota polshcha
місто Тихи
упаковщик м'ясо-ковбасних виробівРобота 5 днів в тиждень по 12 год. І 1 день 8 год.. На заводі двохразове харчування. Робота при температурі 4-6 градусів. Завод видає теплий одяг і взуття. Житло надається безкоштовно.Перший місяць оплата 9 злотих/год Надалі 10 злотих нетто/год + премії для хороших працівниківне має значенняПотрібні чоловіки на завод м'ясо-ковбасних виробів до 45 років для обслуговування і налаштування параметрів пакувальних машин, упаковки м'яса та завантаження і розвантаження м'яса.
robota polshcha
місто Бродніца
упаковщик кондитерських виробівРобота по 12 год. З понеділка по п'ятницю. Виплата зарплати до 15-го числа кожного місяця на рахунок в банку. Надається безкоштовне житло. 10 зл./год.не має значенняПроводиться набір працівників на кондитерську фабрику для укладання цукерок для обгортання, складання готових цукерок у форми, упаковка цукерок в коробки.

ДІЗНАЙТЕСЬ ЯКУ ЗАРПЛАТУ ВИ БУДЕТЕ ОТРИМУВАТИ ЗА КОРДОНОМ

/* -->