• Google
robota za kordonom

Робота за кордоном список актуальних вакансій

ПОПУЛЯРНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

inzhener elektryk
robota na skladakh
робота на складах

ЗНАЙДЕМО ДЛЯ ВАС НАЙКРАЩУ РОБОТУ

Для цього просто заповніть коротке резюме.

НАШІ ГАРЯЧІ ВАКАНСІЇ

 

ОСТАННЄ ОНОВЛЕННЯ 14/08/2017
МІСЦЕ ОБОВ'ЯЗКИ УМОВИ ОПЛАТА ВІК та СТАТЬ ДЕТАЛІ
robota polshcha
місто Слубіце
упаковщик ковбасних виробів Робота по 12 год в день позмінно (дві зміни), 6 днів на тиждень.
Житло 250 зл в міс.
10 зл./год. ж/ч Потрібна пара і одна жінка на упаковку ковбасних виробів.
Беруть по воєводських візах.
robota polshcha
місто Zawiercie (біля Кракова)
упаковщик продуктів, сортування, зважування. Можливість праці по 8-12 годин. Роботодавець гарантує мінімум 240 годин / місяць Житло оплата комунальних послуг 200 зл Перший місяць оплата 9 злотих/год Надалі 10 злотих нетто/год не має значення Виробництво з виготовлення готових страв запрошує до праці жінок та чоловіків на упаковку та розфасовку готової їжі (пельмені, вареники, фрикадельки, піца, млинці, і т.п)
robota polshcha
місто Dziecmierowo(біля Познаню)
упаковщик картонної продукції Робота в основному стояча. 10-12 робочих годин в зміну(можуть бути нічні зміни. Проживання надається безкоштовно. 10 зл/год чоловіки Потрібні витривалі чоловіки на отримання продукції з виробничої лінії, контроль якості продукції та її упаковку.
robota polshcha
місто Rytel(поморське воєвудство)
упаковщик обоїв і виробів з паперу великого формату Робота з понеділка по п'ятницю з 6:00 до 18:00, повний робочий день 240 год в місяць, 12 годин зміни. Проживання безкоштовне. 12 зл/год не має значення Завод по виготовленню обоїв і виробів з паперу великого формату запрошує на роботу чоловіків віком 25-40 років.
robota polshcha
місто Katowice
упаковщик печива Робота при температурі +18 градусів. На заводі видаються одноразові фартухи і шапочки. Робота по 12 год. 5 днів в тиждень. Робота в 2 зміни з 6:00 до 18:00, з 18:00 до 6:00. Житло надається оплата за комунальні послуги 150 зл. Перший місяць оплата 9 злотих/год Надалі 10 злотих нетто/год жінки або сімейні пари Завод по виготовленю печива запрошує на роботу жінок або сімейні пари на упаковку печива.
robota polshcha
місто Swinoujscie
упаковщик бекону Робота з понеділка по п'ятницю в 3 зміни з 6:45 до 15:00, з 15:00 до 23:15, з 20:00 до 4:15. Температура в залежності від цеху 0-10 градусів.Житло надається. Місячна оплата за проживання 200 зл.(знімається з заробітньої плати) 10 зл/год + за хорошу працю кожного місяця надаються премії(200-400 зл.) не має значення Набираються працівники на упаковку м'ясних делікатесів.
robota polshcha
місто Лодзь
упаковщик Робота в денні і нічні зміни по 12 год.( 1 тиждень денна зміна, другий - нічна), в суботи і неділі робота по 8 год. Житло безкоштовне, опплачуються тільки комунальні послуги раз в місяць - 200 зл.. Працівники живуть по 4 людей в кімнаті. Перший місяць оплата 9 злотих/год Надалі 10 злотих нетто/год ж/ч Потрібні жінки і чоловіки для реалізіції завдань по упаковці, перененсення продукції, упаковка машинок для бриття.
robota polshcha
місто Тихи
упаковщик м'ясо-ковбасних виробів Робота 5 днів в тиждень по 12 год. І 1 день 8 год.. На заводі двохразове харчування. Робота при температурі 4-6 градусів. Завод видає теплий одяг і взуття. Житло надається безкоштовно. Перший місяць оплата 9 злотих/год Надалі 10 злотих нетто/год + премії для хороших працівників не має значення Потрібні чоловіки на завод м'ясо-ковбасних виробів до 45 років для обслуговування і налаштування параметрів пакувальних машин, упаковки м'яса та завантаження і розвантаження м'яса.
robota polshcha
місто Бродніца
упаковщик кондитерських виробів Робота по 12 год. З понеділка по п'ятницю. Виплата зарплати до 15-го числа кожного місяця на рахунок в банку. Надається безкоштовне житло. 10 зл./год. не має значення Проводиться набір працівників на кондитерську фабрику для укладання цукерок для обгортання, складання готових цукерок у форми, упаковка цукерок в коробки.

ДІЗНАЙТЕСЬ ЯКУ ЗАРПЛАТУ ВИ БУДЕТЕ ОТРИМУВАТИ ЗА КОРДОНОМ