• Google

Грін Кард та шахрайство під час регєстрації в лотереї DV Lottery

Осінь, жовтень, початок прийому заявок на участь у Лотереї Грін Кард 2019. Для когось це улюблена пора року, а для шахраїв це просто золота пора!

Звісно ж, Всі ви зустрічали сайти в інтернеті або людей на вулиці, що пропонували Вам безкоштовно допомогти з заповненням заявки на Грін Кард. Також не рідко трапляються сайти, що видають себе за офіційний сайт лотереї Green Card. Всі вони пропонують оплату по факту виграшу. І, звісно ж ви з легкістю передаєте їм свої дані. Знайте – це шахрайство. Чому? Все просто, після реєстрації на офіційному сайті Вам ніхто не віддасть код реєстрації. Про виграш у Лотереї Грін Кард можна дізнатись виключно по даному коду! Жодних повідомлень Держдепартамент США не надсилає!

І якщо ваша анкета виявиться серед числа переможців – ви про цей виграш дізнаєтесь тільки від шахраїв, оскільки реєстраційний код є тільки у них. Що далі? Мабуть Ви вже починаєте здогадуватись. З Вас будуть вимагати досить немалу суму грошей за подальше оформлення диверсифікаційної візи, нерідко ця сума коливається від $1000 до $10 000!

Важливо! Наша компанія не займається шахрайством! Ми надаємо тільки консультаційні послуги з правильного заповнення анкет на участь в Лотереї Green Card та редагування фото. Ваш лист підтвердження участі в Лотереї Грін Кард разом з кодом підтвердження буде переданий одразу ж після реєстрації на офіційному сайті лотереї.

<Дізнайтесь тут про вартість послуг>