• Google

РОБОТА БЕЗ ВІЗИ або під загрозою депортації

Безвізовий режим не панацея

Не секрет, що від моменту вступу в дію безвізового режиму збільшилась кількість бажаючих виїхати на роботи до Європи. Звідусіль лунають рекламні оголошення про набір працівників до Польщі для роботи по біометричному паспорту. Бажаючих скористатись такою щедрою пропозицією з кожним днем все більше, адже не потрібно витрачатись на послуги приватних візових агенцій з вигтовлення пакету документів на робочу візу. Вартість таких послуг коливається від €60 і вище.

Здається все просто, зробив біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон і їдеш собі заробляти гроші до Польщі, а то і далі. Та і тут не все так просто. Детальні умови читайте в нашій статті Робота в Польщі офіційно по біометричному паспорту та як не стати жертвою не зовсім чесних роботодавців.

Порушив умови? Отримуй депортацію!

Агенції Pozitiviza стало відомо про загрозу депортації 21-го українця із різних регіонів Польщі. Як повідомляє Корреспондент.net, 18 затриманих із Сілезького воєводства та 3 – з міста Ополє.

Повідомляється, що всі 21 громадянина України були затримані минулими вихідними. У повідомленні прес-служби Прикордонної служби Польщі зазначається, що всі затримані порушили правила перебування іноземних громадян на території Польщі. Так, у 16 громадян України не було дійсих дозволів на працевлаштування у Польщі, також вони вказали іншу мету перебування під час подачі візових заяв. Ще у 5 осіб були протерміновані шенгенські візи.

За фактом правопорушення розпочато адміністративне провадження, а 21 затриманим українцям ухвалено рішення про їхню депортацію з подальшою забороною на в’їзд до Польщі.

Агенція Pozitiviza наполегливо просить дотримуватись всіх умов перебування на території іноземних держав при перетині з візою чи за умовами безвізового режиму.